Únor 2009

ADIDAS shoes

24. února 2009 v 17:49 .....ClOtHeS....


Dalších pár krásných úžasných skvělých "Adidasek". Ty barvy jsou prostě nejlepší
(jedny z mých největších favoritek , obě barevné kombinace)

NIKITA pro jaro/léto 2009

22. února 2009 v 20:56 .....ClOtHeS....

Tak jen taková malá ochutnávka z nové kolekce Nikita... Na 4cats.cz si už teď můžete objednávat tyhle skvělé kousky, tak hurá do tohoNIKE shoes

15. února 2009 v 0:19 .....ClOtHeS....

Tenisky Nike, jak bych je já popsala??
"Nejkrásnější boty na světě!!!"
Úžasné, přeúžasné, nemám slov... chtěla bych je všechny. Ale o to menší výběr mám, ptz většinu z nich u nás neseženete ( Ale Londýn v létě čeká ).
Nicméně... podívaná je to víc než krásná ...
(pozn. only for ladies)Pussycat Dolls - Whatcha Think About That ft Missy Elliot

8. února 2009 v 21:54 ......MuSiC......

S novým rokem přichází nový singl Whatcha Think About That z alba Doll Domination, které vyšlo už 19. září 2008. Další video plné sexy pohybů těchto krásných slečen... opravdu jim to tam všem moc sluší, a co se týče písničky - není špatná, ale hitem se u mě asi nestane :-)
Common

7. února 2009 v 14:18 ......MuSiC......

Lonnie Rashid Lynn, Jr. (narozen 13. března 1972), známý jako Common (dříve Common Sense),je americký rapper a herec z Chicaga. Svou kariéru odstartoval v roce 1992. Od té doby vydal 8 alb, k tomu si zahrál v několika filmech a získal velké množství ocenění.

a tady pro zajímavost něco z jeho života, úspěchů...

Common (vlastním jménem Lonnie Rashied Lynn) se narodil 13. března 1972 ve městě Chicago, stát Illinois, což z hlediska hip-hopu není zrovna úrodná půda. Common se těmito okolnostmi ale nenechal odradit a piloval svoje schopnosti až do bodu, kdy se chopil první příležitosti, která se naskytla. Ještě pod jménem Common Sense vyhrál soutěž v Unsigned Hype magazínu The Source. V roce 1992 prorazil se singlem Take It EZ, které se objevilo na jeho debutovém albu Can I Borrow A Dollar?.

Další singly jako Breaker 1/9 a Soul By The Pound pomohly vybudovat jeho reputaci v hip-hopovém undergroundu, ale někteří kritici si stěžovali na občasný misogynistický podtext některých jeho nahrávek.

Common Sense na labelu Ruthless Records pomalu kompletoval jeho druhé album nazvané Resurrection (1994), které utvrdilo jeho pozici jako jednoho z nejlepších undergroundových (potažmo i světových) lyriků. Mimochodem na albu Resurrection tak trochu vypomáhal v té době ještě neznámý Kanye West.

Píseň I Used To Love H.E.R. upoutala pozornost pro svou chytrou alegorii úpadku hip-hopu do komerčních námětů sexu a násilí a dokonce vyvolal krátký spor s Ice Cubem.

Krátce nato byl Common Sense zažalován kvůli svému uměleckému jménu. Jistá ska skupina totiž delší dobu používalo přesně to samé. Common Sense si tedy musel jméno zkrátit na Common. V této době se také přestěhoval do Brooklynu.

Common přestoupil na label Relativity a v roce 1997 vydal první album pod novým jménem. One Day It'll All Make Sense vydělalo na znovu se obnovujícím inteligentním hip-hopu s několika vynikajícími hosty, jako byla Lauryn Hill, Q-Tip, De La Soul, Erykah Badu, Cee-Lo, a Black Thought z The Roots.

Album bylo kritikou přijato velmi kladně a Common navíc během několika dalších let ještě posílil svůj profil. Objevil se na albu Soul Survivor Petea Rocka, plus ještě na dvou albech pokrokového hip-hopového hnutí - Mos Def & Talib Kweli Are Black Star a na albu The Roots Things Fall Apart. Také se v písni 1-9-9-9 objevil po boku Sadat X, která pochází z kompilace vydané Rawkus Records a nazvané Soundbombing Vol. 2.

Pro své nové album, nazvané Like Water For Chocolate (2000), jako producenta získal bubeníka z The Roots jménem ?uestlove. Album přitáhlo tolik pozornosti, jakou nemělo žádné z jeho předchozích. Jako hosté se tentokrát objevili Macy Gray, MC Lyte, Cee-Lo, Mos Def, D'Angelo, jazzový trumpetista Roy Hargrove a africký bubeník Femi Kuti. Singly jako The Sixth Sense a The Light (druhý zmíněný získal nominaci Grammy v kategorii The Best Rap Solo Performance) získaly zasloužený úspěch.

Ten také scénu připravil na novou nahrávku, která se objevila na albu Mary J. Blige No More Drama z roku 2002.

V prosinci téhož roku vydává jednu ze svých nejosobnějších prací, pojmenovanou Electric Cirkus, která ovšem u fanoušků a kritiků moc neuspěla. Album bylo mnohem více komerčně laděné než ty předchozí, ale i tak ho Common dokázal udržet v mezích alternativního rapu.

V roce 2005 následovalo album Be, na kterém se podílely osobnosti jako Kanye West, John Legend a Bilal. K albu současně vyšlo bonusové CD obsahující pět tracků, kde se objevili Chino XL, Royce Da 5'9', Scarface, Mos Def, Kanye West (opět) a Faith Evans.

Common je jedním z nejtalentovanějších umělců této doby. V době komerčního rapu se snažil udržet sofistikovanou lyriku a flow jazz-rapu naživu. Jeho vzdělané, inteligentní rýmy si musely svoje místo v hip-hopu poctivě vybojovat, stejně tak jako přízeň publika. To se mu myslím povedlo. Jeho poslední album Be se řadí mezi kritikou nejlépe oceňovaná alba
poslední doby.

zdroj: blackcompany.cz


.... a moje oblíbená písnička: Common feat. WillIAm - I Have A Dream


Esham - Woo Woo Woo

7. února 2009 v 13:53 ......MuSiC......


Rashaam Attica Smith neboli ESHAM, je americký rapper s Detroitu známý pro jeho "halucinogení" styl hip hopu, který odkazuje na tzv. acid rap. Ve světě rapu působí už od roku 1989 a zatím vydal 11 cd.