Srpen 2008

Oblečení VEHICLE

26. srpna 2008 v 23:10 .....ClOtHeS....
Tahle kolekce je prostě dokonalá! Ty trička nemají jedinou chybu, popravdě bych je brala úplně všechny, a to samé i ty mikiny...luxus Trička seženete všechny za 690,- a mikiny za 1.490,- na stránkách Vehicle, ale já jsem třeba ty trička našla i za 480,-....

Mikiny HURLEY

26. srpna 2008 v 22:27 .....ClOtHeS....
krásné, krásné, a ještě jednou krásné





Nicole Scherzinger

24. srpna 2008 v 13:02 .....PhOtOs.....
Birth name: Nicole Prescovia Elikolani Valiente Scherzinger
Also known as: Nicole Kea
Born: June 29, 1978 (age 30)
Honolulu, Hawaii, United States
Genre(s): Pop, R&B, hip hop
Occupation(s): Singer, songwriter, dancer, actress, producer
Voice type(s): Contralto
Years active: 2001-present
Label(s): Polydor, A&M, Interscope
Associated acts: Pussycat Dolls, Timbaland, Sean Combs, Keri Hilson, T.I., Will.I.Am, Sean Garrett, Will Smith, Nelly, Rihanna




Roxy: plavky

8. srpna 2008 v 9:39 .....ClOtHeS....
no,tak nejsou tady zdaleka všechny modely ani všechny barevné variace jednotlivých kousků,ale snad se líbí...já bych je brala všechny =)))))

ROXY

8. srpna 2008 v 8:51 .....ClOtHeS....
Léto je sice v plném proudu,ale i přes to sem dám letošní kolekci nejen plavek, ale veškerého sortimentu Roxy ,od nádherných topů, přes žabky až po kabelky,které jsou..musím říct - luxusní. I když je pravda,že tuhle kolekci u nás neseženete, za tu podívanou a inspiraci to myslím stojí =) Takže v nejbližších dnech se můžete těšit a doufám,že se články budou líbit.

Nový design

7. srpna 2008 v 16:28 ....Blog & Me...
Tak,konečně jsem se k tomu dostala a narychlo jsem udělala tenhle design. Původně jsem chtěla dodělat k tomu minulému (zelenému) jen záhlavko,ale nějak nebyl nápad. Tenhle design opět s MK není ani letní ani žádné mistrovské dílo vzhledem k mým dovednostem,ale snad se bude aspoň trochu líbit. No a dám vám tady jen tak pro zajímavost tři hlavní designy tohodle blogu...ty přechodné nebo dokonce ještě zkušební pro dyxo sem dávat nebudu.



PCD - When I Grow Up

3. srpna 2008 v 22:51 ......MuSiC......
až to uslyšíté tak popáté,možná se do toho zažerete jako já :)